Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Duyurular » Uzaktan Eğitim Faaliyetleri Hakkında

Share in top social networks!

Uzaktan Eğitim Sitemizin değerli kullanıcıları,

Bildiğiniz gibi ana alan adımız olan http://www.drcetiner.org altında çok sayıda uzaktan eğitim kursu yer almaktaydı. Ana sitemizde yer alan Uzaktan Eğitim kurslarımızın tümünün yedekleri alınarak arşivimize kaldırılmıştır. Bundan böyle uzaktan eğitim faaliyetlerinin tümü sadece kendi öğrencilerimize erişimin sağlandığı http://elearning.drcetiner.com altında gerçekleştirilecektir.

Uzaktan eğitim sitemizde daha önce herkese açılmış olan farklı konulardaki İngilizce ve Türkçe kurslara bundan böyle belirsiz bir süre için erişim mümkün olmayacaktır.

Sitemizde var olan binlerce üye ve yoğun internet trafiği aynı zamanda da mevcut akademik ve idari etkinliklerimiz nedeniyle böyle bir değişiklik zorunlu oldu. Öğrencilerimiz dışında uzaktan eğitim faaliyetlerimiz bu süre içinde askıya alınmıştır.

Siz değerli üyelerimizin bunu anlayışla karşılayacağını umuyoruz.

Prof. Dr. B. Gültekin Çetiner

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

Share in top social networks!
Etiketler:

1 Comment

  1. volkan özurul diyor ki:

    hocam merhaba,

    ben bursa demirtaşpaşa eml de elektrik-elektronik teknolojileri öğretmeniyim. çalıştığımız bir proje kapsamında e-eğitim gerçekleştirebilmek için moodle tabanlı bir site oluşturmayı düşünüyoruz. bu kapsamda siteyi yönetecek ekip için teknik destek ve bir eğitime ihtiyacımız var. Özel kurs veriyormusunuz veya veren birini tanıyormusunuz? bu konuda yardım rica ediyoruz.

    iletişim telefonum, 0505 538 88 88 Volkan Özurul.

    iyi çalışmalar dilerim.

Leave a Reply

*

Muhtevasını değiştirmemek şartıyla yazılardan istifade edebilirsiniz.
© 2010 Prof. DR. B. Gültekin ÇETİNER · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress

Faiz Lobisi