Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "Mühendislik"

İnsan Kaynakları Örgütleme

İnsan Kaynakları Örgütleme

İnsan Kaynakları Örgütleme Mühendislik Yönetimi‘nde İnsan Kaynakları Örgütleme olarak da bilinen Örgütlemenin İnsani boyutu işlevine ait slaytlar aşağıdadır. Not: Slaytlar İngilizcedir. Share this:
Örgütleme İşlevi

Örgütleme İşlevi

Örgütleme İşlevi Mühendislik Yönetimi‘nde Örgütleme İşlevine ait slaytlar aşağıdadır. Not: Slaytlar İngilizce’dir. Share this:
ErWin ile Tersine Mühendislik Video

ErWin ile Tersine Mühendislik Video

ErWin ile Tersine Mühendislik ErWin Veri Modelleme ve Veritabanı Tasarımı aracılığıyla tersine mühendislik uygulaması aşağıdaki videodadır. Not: Ayarlar için ErWin ile Tersine Mühendislik Yazısına bakınız. Share this:
Tersine Mühendislik Nedir?

Tersine Mühendislik Nedir?

Tersine Mühendislik Nedir? Bazen Geriye Mühendislik olarak da adlandırılan Tersine Mühendislik terimi İngilizce’deki “Reverse Engineering” karşılığı olarak kullanılmaktadır. Tersine Mühendislik, elle dokunulup gözle görülen fiziksel...
Sistem Nedir?

Sistem Nedir?

Sistem Nedir? Sistem belli amacı veya amaçlar topluluğunu gerçekleştirmek üzere tasarlanmış 9 ayrı bileşenden oluşmuş her şeydir. Bu örneğin “İnsan Vücudu” örneğinde olduğu gibi yaratılmış Doğal bir sistem olabilir veya insan...
Muhtevasını değiştirmemek şartıyla yazılardan istifade edebilirsiniz.
© 2010 Prof. DR. B. Gültekin ÇETİNER · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress

Faiz Lobisi