Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Genel, Makaleler, Planlı Eskitme » Mavi Kapak Kampanyası

Share in top social networks!

Mavi Kapak Kampanyası: Kamuoyuna açıklama

Dünyada yoksunluğunu çektiğimiz şey hayırseverlik değil, adalettir.

Dünyada yoksunluğunu çektiğimiz şey hayırseverlik değil, adalettir.Konu: Mavi kapak kampanyası ile ilgili açıklama

Değerli kamuoyuna,
Mavi kapak kampanyası ile bağlantılı olarak ismimin son günlerde yoğun şekilde medyada geçtiğini öğrenmiş bulunuyorum. Çeşitli medya kuruluşlarından arkadaşların Mavi Kapak kampanyası ile ilgili işin aslını öğrenmek için tarafıma sorular yöneltmesi nedeniyle onlara özelden yaptığım açıklamaları kamuoyuna genel olarak duyurma zarureti hasıl olmuştur.

Mavi kapak ile ilgili olarak düzenlenen kampanyadan ve bu kampanya hakkında araştırmanın asıl sahibi olan Avukat Sn Erdem Akyüz’ün çalışmasından ilk defa bir öğretim üyesi arkadaşımın gönderdiği mail sayesinde haberim oldu.

Bizim özellikle Ufuk Hattı içerisinde BDPS/KRS, seri üretim ve planlı eskitme diyerek anlatmaya çalıştığımız konular içerisinde planlı eskitme kavramına örnek teşkil etmesi itibariyle çevreye duyarlılık çerçevesinde söz konusu yazıyı sosyal medyadan gündeme taşıdım. Sanırım Sosyal medyadaki paylaşımımın yanlış anlaşılması neticesinde Mavi Kapak Kampanyası hakkındaki yazıyı benim yazdığım yönünde bir algı oluştu.

Şunu açıkça ifade etmek istiyorum: Mavi Kapak Kampanyası etrafında dönen olaylarla ilgili olarak herhangi bir araştırma ve çalışmam yoktur. Çalışmayı yapan kişi yazının da sahibi olan Sn Avukat Erdem Akyüz’dür. Sn Akyüz’ün sosyal medyada paylaştığım yazısına buradan erişilebilir.

Konuyla ilgilenen arkadaşların Mavi Kapak olayıyla ilgili olarak tüm sorularını Sn Avukat Erdem Akyüz’e yönlendirmesini istirham ediyorum.

Kamuoyuna duyurulur,

Saygılarımla.

Prof. Dr. B. Gültekin Çetiner
Marmara Üniversitesi
Endüstri Mühendisliği Öğretim Üyesi


Mavi Kapak Kampanyası

Mavi Kapak Kampanyası Kamuoyuna açıklama

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

Share in top social networks!

Leave a Reply

*

Muhtevasını değiştirmemek şartıyla yazılardan istifade edebilirsiniz.
© 2015 Prof. DR. B. Gültekin ÇETİNER · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress

Faiz Lobisi